Pivovar Pivní Skaut | Cheb

Pivovar Pivní Skaut | Cheb

Stejně jako pravý skaut je průzkumníkem, badatelem i stopařem, tak i pivovar Pivní skaut zkoumá, hledá a objevuje ten nejkvalitnější slad, nejvoňavější chmel a nejčistější pivní styly. Věří na klasické, tradiční ležáky uvařené z českého sladu a českého chmele. Pokud chcete objevit kouzlo dalších pivních stylů, zkuste svrchně kvašená piva. V Lokále Hvězda v samém srdci města vám zachutnají společně s tradiční českou kuchyní založenou na čerstvých surovinách od místních dodavatelů.

Videoreportáž

Fotogalerie

wheat-grains3

Tipy na výlety v okolí

Objevte krásy, zajímavosti, ale i tajemství středověkého hradu. Jeho historie sahá až do 12. století a od té doby se tu odehrálo hned několik historických událostí, jako například královská svatba nebo vražda pobočníků knížete Albrechta z Valdštejna.
Na břehu řeky Ohře, přímo pod Chebským hradem můžete navštívit turistickou, odpočinkovou a sportovní oblast Krajinka. Vycházkový bulvár lemují dětská hřiště a cyklostezka a spousty atrakcí.
Cheb a jeho okolí je příhodné také pro aktivní dovolenou. Kromě rozsáhlé sítě turistických stezek a cyklostezek zde najdete spoustu míst, která jsou ideální pro malé i větší děti a kde si užijí zábavu i sportovní a kulturní vyžití.