Pivovar Červený Vlk | Boží Dar

Pivovar Červený Vlk | Boží Dar

Jako vlk můžete mít nejen hlad, ale i žízeň. A jakmile se do vás jednou zakousne Červený Vlk z malebných výšin Božího Daru, už nebudete chtít nic jiného. Vlajkovou lodí pivovaru je vídeňský ležák (odtud zkratka „vlk“), v nabídce najdete ale i pšeničné pivo, IPA nebo spodně kvašené s nízkým objemem alkoholu jménem Lehký Střízlík. Červený vlk obchází svůj rajon teprve od roku 2020, ale za tu dobu už stihl uvařit pět druhů piv a otevřít restauraci pro všechny hladové šelmy.

Videoreportáž

Fotogalerie

wheat-grains3

Tipy na výlety v okolí

Jáchymov je město proslulé bohatou pětisetletou hornickou tradicí, proto by byla škoda, kdybychom vás neprovedli po místních těžebních stopách.
Přehlídku přírodních krás v celém údolí nabízí vrchol Neklid i designérská vyhlídka u Božího Daru.
Na Plešivci najdete rozsáhlý areál s téměř nekonečnými možnostmi zábavy.
Celé rašeliniště staré dvanáct tisíc let prošlo v nedávné době revitalizací.
Kousek od Horní Blatné, na svahu Blatenského vrchu, najdete chráněnou přírodní památku Vlčí jámy. Dvě propadliny jsou pozůstatkem cínových dolů.
Krušnohorské hornické památky jsou nově zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Chcete se vydat po stopách krušnohorských horníků?
Pevnost horských kol můžete otestovat v Trailparcích Karlovarského kraje.
Hluboko v poetické krajině Krušných hor leží městečko Boží Dar a z něj se skrze lesíky a údolí vine pověstná Ježíškova cesta.